Вече има агенция “Електронно управление”
Парламентът даде съгласие за създаване на Държавна агенция “Електронно управление” към Министерски съвет, след като депутатите приеха на второ четене промените в Закона за електронното управление. Новата структура ще осъществява сътрудничество и взаимодействието по въпросите на електронното управление с компетентните органи на Виж повече