Боб Айгер разкри, че Disney и Apple са имали планове за сливане
Бившият главен изпълнителен директор на Disney Боб Айгер потвърди, че компанията е обсъждала потенциално придобиване или сливане с Apple – разговори, които обаче така и не са напреднали. Айгер, който напусна поста си по-рано тази година, но остава в борда Виж повече