До 30 ноември администрациите трябва да въведат електронни услуги
До 30 ноември всички административни органи трябва да регистрират свои профили в Системата за сигурно електронно връчване (е-Връчване), поддържана и развивана от Държавната агенция “Електронно управление”, реши правителството. По този начин се предоставя технологична възможност за взаимодействие на гражданите, на Виж повече